Drużynowe biegi przełajowe

Duża grupa bo aż 35 uczniów i uczennic , reprezentowała naszą szkołę podczas odbywających się w dniu dzisiejszym , drużynowych biegach przełajowych. Zawody rangi powiatowej, zostały przeprowadzone na terenach zielonych przy stadionie miejskim w Kolbuszowej i gościły bardzo dużą liczbę zawodników.
W parze z ilością naszych reprezentantów szła również jakość, gdyż z 6 możliwych medali do zdobycia w kategorii drużynowej, nasi uczniowie zdobyli ich aż 4.
Największy sukces osiągnęły dziewczęta z rocznika 2007/2008, które były bezkonkurencyjne dla pozostałych ekip i w bardzo dobrym stylu wygrały swoją kategorię a dzięki zwycięstwu uzyskały awans do zawodów rejonowych.
Podobnie jak dziewczęta awans do kolejnego etapu zmagań uzyskali chłopcy z rocznika 2009 i młodsi, którzy ukończyli zawody na drugim miejscu również premiowanym awansem.
Dwa pozostałe miejsca na podium uzyskały drużyny dziewcząt z rocznika 2009 i młodsze, oraz chłopcy z rocznika 2007/2008, które uplasowały się na trzecich miejscach.
Ponadto w prowadzonej równolegle klasyfikacji indywidualnej, Szymon Kiwak (kl. 5b) zajął 2 miejsce w swoim biegu, walnie przyczyniając się do sukcesu drużyny. Były to więc bez wątpienia, kolejne bardzo udane zawody naszych uczniów .

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status