Crea Dance Fit

24 września naszą szkołę odwiedzili tancerze z Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier. Zaprezentowali dzieciom ciekawą ofertę zajęć tanecznych. Uczniowie mieli okazję nauczyć się prostych układów choreograficznych. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach znanych przebojów muzycznych.

Co to jest Crea Dance Fit? To program edukacyjno-wychowawczy, który ma na celu poprawę aktywności fizycznej, koordynacji ruchowej, korekcję wad postawy, naukę współistnienia w grupie, a przede wszystkim poznanie zasad fair play i zabawę poprzez naukę tańca. Program realizowany jest w szkołach podstawowych oraz oddziałach przedszkolnych podczas roku szkolnego. Skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 min.

Rodzice, którzy są zainteresowani zapisaniem dziecka na te zajęcia, powinni wypełnić deklarację i złożyć ją w sekretariacie szkoły.

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status