Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny Dziewcząt

W dniu 04.06.2019r. w Kolbuszowej, odbył się Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny Dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiło się aż 8 szkół: SP Trzesówka, SP Kopcie, SP nr 1 Kolbuszowa, SP nr 2 Kolbuszowa, SP Majdan Królewski, SP Komorów, SP Wilcza Wola oraz dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Borowiec Wiktoria, Magda Jagoda, Mycek Milena, Pytlak Gabriela oraz Skrzypczak Gabriela. Nasza szkolna drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, zdobyła łącznie aż 371 punktów z wszystkich dyscyplin tj.; bieg na 60m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Ostatecznie dało to zwycięstwo na poziomie Powiatowym oraz przepustkę na zawody Wojewódzkie, które odbędą się w Rzeszowie 11 czerwca bieżącego roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  !

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status