Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt

W dniu 21.05.2019r. odbył się Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt na obiektach sportowych przy Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych jakie panowały w dniu zawodów organizatorzy postanowili, iż zawody się odbędą. Uczennice więc nie miały łatwego zadania, gdyż musiały walczyć nie tylko z rywalkami, ale także z warunkami pogodowymi. Wynik końcowy drużyny został określony na podstawie rezultatów w poszczególnych konkurencjach: bieg na 60m oraz rzut piłeczką palantową, pozostałe konkurencje nie zostały rozegrane z powodu silnych opadów. Uczennice naszej szkoły zdobyły 333 punkty co w całościowym rozrachunku dało nam 3 miejsce na 6 drużyn, które brały udział w zawodach. Skład naszej drużyny: Borowiec Wiktoria, Czachor Natalia, Guźda Gabriela, Jadach Magdalena, Misiak Daria oraz Wilczyńska Łucja.

Gratulujemy !

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status