Mamy nominację do Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasi aktorzy z klas VI (Anna Krakowska, Katarzyna Ruman, Zuzanna Szostak, Piotr Chmielowiec, Hubert Piechota, Wiktor Skrzypczak) po zaprezentowaniu spektaklu profilaktycznego pt. ,,Ktoś mnie ocalił” na V Powiatowym Konkursie ,,Porozmawiajmy o uzależnieniach’’ uzyskali nominację do reprezentowania powiatu kolbuszowskiego na Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych, który odbędzie się 24.05.2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie.
Celem zaprezentowanego spektaklu jest wdrażanie dzieci do zdrowego, mądrego i odpowiedzialnego życia wolnego od nałogów, uwrażliwienie młodych odbiorców sztuki na dostrzeganie problemów związanych z paleniem tytoniu, pokazanie sposobów ich rozwiązywania oraz korzyści płynących z akceptacji, tolerancji i przyjaźni.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status