Dzień Mamy, Taty i Dziecka

25 maja w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie nasi uczniowie z klas piątych i siódmych odegrali sztukę teatralną pt. ,,Niesforne siostry Kopciuszka”. Baśń jest wszystkim znana, ale wersja, którą zaprezentowali aktorzy, zaskoczyła zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Pojawiła się w niej Baba Jaga, która radziła leniwym dziewczynom, aby nie chodziły do lasu na wagary, tylko  wzięły się za naukę. Jednak  Hesia i Mela nie posłuchały rad czarownicy i nie skończyły szkoły. Skutkiem ich lekkomyślnego zachowania była praca w Zakładzie Komunalnym ,,Sprzątacz doskonały”. Oprawa muzyczna, gra świateł, scenografia i znakomita gra aktorów wywarła na rodzicach, dzieciach i zaproszonych gościach  ogromne wrażenie i  wzbudziła dużo pozytywnych emocji.
W przedstawieniu wzięli udział: Aleksandra Marut, Anna Myszka, Ewelina Myszka, Aleksandra Szuban, Gabriela Guźda, Amelia Pakłos, Oliwia Urban, Julia Guźda, Wiktor Żyła, Piotr Szuban.
Uczniowie wznieśli się ponad chmury i pokonali tremę, dzięki czemu wykreowali swoje role na bardzo wysokim poziomie.

 

                 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status