Dzień Mamy i Taty w naszej szkole

24 maja w naszej szkole uczniowie klas drugich wystąpili przed swoimi rodzicami z okazji ” Święta Mamy i Taty”. Emocji było wiele, ponieważ wszyscy chcieli zaprezentować się przed swoimi najbliższymi z jak najlepszej strony. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki po polsku i angielsku, a także tańczyli na scenie. Akademia bardzo się podobała, rodzice bili gromkie brawa i nagrodzili swoje pociechy słodyczami, napojami oraz buziakami. Uczniowie przełamali pierwszą tremę przed występem i teraz mają szansę jeszcze wiele razy wystąpić z okazji różnych świąt, uroczystości szkolnych i godnie reprezentować naszą szkołę.

Gratulujemy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status