Dobry występ młodych pływaków

W dniu 14 maja 2019 r. trzech uczniów szkoły podstawowej wzięło udział w finale wojewódzkim Igrzyskach Dzieci w pływaniu indywidualnym na 50 m. Zawody odbyły się na pływalni krytej Gimnazjum nr 3 w Krośnie. W wyścigu stylem dowolnym Szczepan Wójcik uczeń klasy 6 b zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal z czasem 0:30,65 s. W stylu grzbietowym, jego kolega Michał Szostak z klasy 7 b zdobył brązowy medal za trzecie miejsce (0:36,19 s). Najmłodszy z tej trójki, Mikołaj Wójcik uczeń klasy 5 b w stylu motylkowym uplasował się na bardzo dobrym, czwartym miejscu w województwie uzyskując czas 0:33,56 s.

Gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów.