XV Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Wielkanocne

Dnia 11 kwietnia 2019r. w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia i wręczenia nagród w XV Powiatowym Konkursie na Ludowe Ozdoby Wielkanocne. Na konkurs wpłynęło 174 prace z 27 szkół z naszego powiatu. Uczniowie naszej szkoły brali również udział w tym konkursie zdobywając liczne nagrody.

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły:

W kategorii klas I – III

  • Piotr Posłuszny, Konrad Kopeć i Patryk Skrzypczak kl. II B – I miejsce w kategorii palmy powyżej 50 cm.
  • Oliwia Urban i Gabriela Róg kl. II A – II miejsce w tej samej kategorii
  • Zuzanna Olko kl. II B – II miejsce w kategorii stroik świąteczny
  • W kategorii klas IV – VII
  • Oliwia Urban kl. VII B – II miejsce w kategorii pisanki
  • Wojciech Mokrzycki i Norbert Micek kl.VII B – wyróżnienie ( palmy)                                                                                                                                                                     Nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status