Trzymaj formę na wiosnę!

Przy okazji Święta Wiosny, w naszej szkole odbył się pokaz lekkoatletyczny. Gościem i prowadzącym pokaz był pan Jacek Żądło, sportowiec i trener mający na koncie wiele sukcesów. Uczniowie naszej szkoły mogli zobaczyć jak wygląda trening lekkoatletyczny i jak takie ćwiczenia wpływają na rozwój fizyczny dziecka. Mogli też sami się przekonać na własnej skórze i doświadczyć skoków przez płotki, rzut i pchnięcie kulą itp. W kolejnej części programu Dnia Wiosny był mecz piłki siatkowej w rozgrywce między reprezentacją uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Mecz okazał się bardzo zacięty i zakończył się z wynikiem 2:1 na korzyść grona pedagogicznego. Doping i zaangażowanie szczególnie najmłodszych uczniów był nie lada widowiskiem.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status