Spotkanie z Matematyką

W czwartek 14 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny pt. SPOTKANIE Z MATEMATYKĄ. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony w ramach Projektu Edukacyjnego pod opieką pani Alicji Serafin przez uczennice z klasy trzeciej gimnazjum: Darię Czachor, Julię Filę, Gabrielę Kiwak, Weronikę Jeł, Klaudię Rzeszutek i Kamilę Serafin. Miał formę ogólnoszkolną, każdy uczeń od klasy IV szkoły podstawowej do III gimnazjum mógł w nim uczestniczyć. Odbywał się na kilku przerwach na holu budynku szkolnego. Uczniowie losowali zadania w swojej kategorii wiekowej i za prawidłową odpowiedź byli nagradzani słodkościami ( cukierkiem lub ciastkiem upieczonym przez organizatorki konkursu). Zabawa matematyczna, bo tak można nazwać ten konkurs, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, ale również dorośli, np. nauczyciele sprawdzali swoje umiejętności matematyczne. Świadczy to o tym, że tego typu projekty są mile widziane i potrzebne w naszej szkole. Rozwijają zainteresowania uczniów, ale również sprawdzają kreatywność tych, którzy je przygotowują. Gratulacje dla pomysłodawców i realizatorów konkursu oraz wszystkich uczestników.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status