Prace plastyczne naszych uczniów na wystawie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego

“Nasi sąsiedzi – podniebne wariacje” – to tytuł IX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego, na który z naszej szkoły przesłaliśmy regulaminowo 10 prac plastycznych: Aleksandry Marut (V a), Natalii Kosiorowskiej (V a)Magdaleny Jadach (V a), Amandy Faryniarz (V a), Zuzanny Szostak (VI b), Piotra Chmielowca (VI b) – opiekun p. Alina Stec oraz Julii Maciąg (I a Sp), Gabrieli Kiwak (III c klasa gimnazjalna), Karoliny Mokrzyckiej (III c klasa gimnazjalna), Darii Czachor (III c klasa gimnazjalna) – opiekun p. Renata Krakowska. Do udziału w wystawie zakwalifikowały się prace:

  • Zuzanny Szostak
  • i Gabrieli Kiwak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status