Pierwsze kilogramy nakrętek dla Mai

Ogłoszona od początku września w naszej szkole kolejna akcja zbiórki plastikowych nakrętek dla Mai Pyzińskiej przyniosła już oczekiwane rezultaty. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i pracowników szkoły, mogliśmy przekazać pierwsze zebrane nakrętki o łącznej wadze 115 kg. Każdy kilogram to kropla w morzu potrzeb 5-cio letniej Mai, która nieustannie wymaga leczenia i rehabilitacji, dzięki czemu wzrasta jej szansa na rozwój intelektualny, ruchowy, emocjonalny i społeczny. Maja wraz z rodzicami odwiedziła naszą szkołę wnosząc wiele uśmiechu, radości i pełni życia. Jest cudowną dziewczynką, której możemy pomóc nie tylko poprzez zbiórkę nakrętek, ale również przekazując darowiznę i 1% podatku.

Darowiznę można wpłacać przez cały rok na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą
nr KRS Fundacji: 0000037904, (22708), której Maja jest podopieczną.

Adres:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”,
ul. Łomiańska 5,
01 – 685 Warszawa

Konto: ALIOR BANK S. A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
22708 Pyzińska Maja – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Mamy nadzieję, że szczęście, uśmiech i radość życia będą zawsze towarzyszyły Mai,
a dobroć, życzliwość i otwartość serca nas wszystkich przyczyni się do tego.

 

Koordynator akcji – Renata Krakowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status