Sukces w Ogólnopolskim Quizie o Niepodległej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w internetowym teście historycznym. O awansie do finału i kolejności miejsc zadecydowała suma uzyskanych punktów oraz dobry czas. Zespół w składzie: Czachor Daria, Jakub Wilk, Michał Lewandowski uzyskał wynik 44 punktów na 45 możliwych zajmując 6 miejsce w Polsce.W konkursie wzięło udział 400 zespołów. Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w II etapie, który odbędzie się w  Bałtowie 26 i 27.11.2018 r.  Zgodnie z regulaminem konkursu opiekunem nie mógł być nauczyciel historii toteż zespołem opiekuje się p. Tomasz Wilk.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status