Sukces uczniów w Ogólnopolskim Konkursie „Pamięć Nieustająca”

W czerwcu 2018 r. Jury Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Artystycznego „Pamięć Nieustająca” w składzie:
Przewodniczący: Romuald Karaś – reportażysta, literat, wydawca, prezes Stowarzyszenia im. Witolda Hulewicza
Sekretarz: Aleksander Rowiński – redaktor Oficyny Literatów Rój
Członkowie: Zofia Teresa Kozłowska – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Historycznego Anna Kwiatkowska – redaktor programu TVP Historia
Hanna Pawlikowska-Gannon – redaktor wydawniczy
Adam Stasiński – kustosz Sali Tradycji Dowództwa Garnizonu Warszawa
Stefan Truszczyński – dziennikarz prasy ,radia, telewizji, członek Zarządu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
Lech Rowiński – architekt, plastyk, grafik
ogłosiło wyniki VI edycji konkursu zorganizowanego przez Fundację Ostoja przy Wiśle,  skierowanego do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Jury doceniło wysoką jakość merytoryczną i artystyczną prac przygotowanych przez naszych uczniów pod kierunkiem nauczycielki historii p. Zofii Krzyżak.

Laureatką z naszej szkoły została Daria Czachor – uczennica kl. III c gimnazjum za pracę Władysław Sikorski 1881 – 1943 oraz Szkice do pracy, wyróżnienie otrzymał Bartłomiej Babiarz (obecnie uczeń LO im. M. Kopernika w Mielcu) za pracę Stara Grobla.

Spotkanie laureatów i uroczysta Gala odbyła się w budynku Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu w dniu 14 października 2018 r. Nasi zaproszeni uczniowie nie wzięli w niej udziału.

Dziękujemy Fundacji Ostoja przy Wiśle za przysłane nagrody, które wręczono laureatom w naszej szkole.

Gratulacje dla laureatów!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status