Szachowe potyczki

W dniu dzisiejszym na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej, odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży w szachach czyli zmagania najlepszych szachistów powiatu kolbuszowskiego. W zawodach udział wzięło 7 zespołów w kategorii starszej oraz 4 drużyny w kategorii młodszej. W silnie obsadzonej kategorii klas 7 i 8 oraz klas gimnazjalnych zespół w składzie: Aleksandra Zielińska, Hubert Urban, Kamil Guźda oraz Wojciech Mokrzycki został sklasyfikowany na 4 miejscu. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Aleksandra Zielińska(kl. 7b) z kompletem 4 zwycięstw okazała się najlepszą zawodniczką turnieju.

W kategorii klas młodszych drużyna w składzie: Aleksandra Szuban, Piotr Szuban, Hubert Wilczyński oraz Oskar Czachor, uzyskała awans do zawodów rejonowych zajmując 2 miejsce. Również w klasyfikacji indywidualnej Aleksandra Szuban (kl.5b) dzięki bardzo dobrej grze została sklasyfikowana na 2 miejscu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status