Powiatowe Igrzyska Dzieci w LA

W dniu 18 września 2018 r. na obiektach Sportowych Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA dziewcząt. Wzięło w nich udział 8 uczennic naszej szkoły. Wystartowały one w czterech konkurencjach. Biegu na 60 m i 600 m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową.

A oto najlepsze wyniki wyniki:

I miejsce w skoku w dal zajęła Natalia Czachor (kl. 6 a),

VI miejsce w biegu na 600 m – Aleksandra Szuban (kl. 5 b),

VII miejsce w skoku w dal – Inga Tworz (kl. 6a),

VIII miejsce w biegu na 600 m – Natalia Wit (kl. 5 b),

Do zawodów wojewódzkich awansowały zwyciężczynie poszczególnych konkurencji oraz sześć zawodniczek z najlepszymi wynikami z tabel punktowych.

Awans do zawodów wojewódzkich (Rzeszów – 25.09.2018 r.) z naszej szkoły wywalczyła Natalia Czachor w skoku w dal. Gratulujemy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status