O włos od złota

To już ostatnie zawody jakie zostały rozegrane w bieżącym roku szkolnym w ramach sportowej rywalizacji klas gimnazjalnych. W rozgrywanych w Raniżowie i stojących na wysokim poziomie Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej, nie zabrakło emocji, dużej liczby bramek oraz zaskakujących rozstrzygnięć. W pierwszym meczu turnieju, gospodarze po bardzo dobrej grze pokonali zespół z Majdanu Królewskiego (3:1) by w kolejnym przegrać z drużyną z SP nr. 2 w Kolbuszowej (0:1). W meczu o wejście do finału nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną z Dzikowca i po bardzo dobrym początku i szybko zdobytych bramkach pewnie zwyciężyli (3:0). Zwycięzcą drugiej grupy a zarazem naszym przeciwnikiem w finale została drużyna z Kolbuszowej, która w ostatnim swoim meczu grupowym pokonała zespół z Majdanu Królewskiego (3:2). Po rozegraniu meczu o 3 miejsce, które przypadło w udziale  drużynie z  Dzikowca, przyszedł czas na finał z udziałem naszych zawodników. Początek meczu zapowiadał duże emocje i tak też było. Po dwóch zdobytych bramkach przez naszą drużynę, wydawało się, że przejmiemy kontrolę nad meczem. Niestety proste błędy oraz strata kluczowego zawodnika pozwoliły drużynie z Kolbuszowej zremisować i w regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem (2:2). Niestety rzuty karne, lepiej wykonywane przez naszych rywali spowodowały, że to właśnie drużyna z Kolbuszowej mogła się cieszyć z końcowego zwycięstwa.

Niemniej po raz kolejny nasi reprezentanci nie zawiedli i zdobyli już czwarty medal w grach zespołowych co jest znakomitym rezultatem. Po wygraniu turnieju piłki ręcznej oraz  turnieju siatkarskiego, dwukrotnie zdobywali srebrne medale w unihokeju a także w dniu dzisiejszym w piłce nożnej.

Gratulujemy oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status