Finał Regionalnej Ligi Młodzieżowej w Piłce Ręcznej „Enea Cup” za nami!

W niedzielę, 03.06.2018r. rozegrano turniej finałowy Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup” w piłce ręcznej upamiętniający 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, w związku z czym zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek, na parkiet wyprowadzona została Flaga Polski oraz odegrany został Mazurek Dąbrowskiego.

W hali przy ulicy Grunwaldzkiej 7 w Mielcu stawiły się najlepsze zespoły w regionie. Po kilku tygodniach zmagań wreszcie przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia, więc nie powinno dziwić, że każde ze spotkań stało na bardzo wysokim poziomie. W eliminacjach, które odbyły się w Iwierzycach i Cmolasie nasza drużyna piłki ręcznej SP Cmolas odniosła sukces pokonując takie drużyny jak : Iwierzyce, Juvenia Rzeszów, Handball Rzeszów. Do finału turnieju nasza drużyna awansowała z I miejsca. W eliminacjach uczestniczyły szkoły z województwa podkarpackiego, małopolskiego
i świętokrzyskiego. W finale odnieśliśmy sukces zdobywając I miejsce.

Puchary, medale oraz nagrody MVP wręczyli: Pan Fryderyk Kapinos – Prezydent Miasta Mielca oraz Pan Marek Kamiński – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego

Wyniki poszczególnych spotkań finale:

Mielec – Radomyśl Wielki 22:10
Czajków – Cmolas 5:8
Mielec – Cmolas 10:10 (5:4 karne)
Czajków – Radomyśl Wielki 13:6
Radomyśl Wielki – Cmolas 8:14
Mielec – Czajków 11:20

Tabela końcowa.

1. Cmolas 7 pkt.
2. Czajków 6 pkt.
3. Mielec 5 pkt.
4. Radomyśl Wielki 0 pkt.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że zobaczymy się już podczas kolejnej edycji!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status