Aktualne wyniki współzawodnictwa sportowego szkół

Kończący się właśnie rok szkolny przyniósł szereg udanych startów naszych zawodników w zawodach sportowych, co zaowocowało znakomitymi miejscami zajętymi przez naszą szkołę w ogólnej klasyfikacji współzawodnictwa sportowego szkół. W kategorii młodszej, czyli uczniów klas 6 i młodszych zajęliśmy 50 miejsce (205 pkt) w województwie na 606 szkół ujętych w zestawieniu, natomiast w kategorii starszej tj. klas 7 oraz klas gimnazjalnych, zostaliśmy sklasyfikowani na 44 miejscu (211 pkt) na 580 szkół. Sumując wyniki uzyskane przez przez naszych reprezentantów w obydwu kategoriach, jesteśmy na chwilę obecną najlepszą szkołą powiatu kolbuszowskiego jeśli chodzi o rywalizację sportową. Szczegółowe wyniki oraz punktacja, zamieszczone są na stronie Szkolnego Związku Sportowego.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status