Sport szkolny

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną przyniósł nam sporo emocji związanych ze startem naszych uczniów w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce, które odbyły się w Ropczycach. W zawodach udział wzięły najlepsze drużyny z powiatów; mieleckiego, kolbuszowskiego, dębickiego oraz ropczycko-sędziszowskiego. W tym gronie znaleźli się również nasi uczniowie, którzy byli bliscy awansu do dalszego etapu zmagań. Niestety w ostatnim meczu decydującym o kolejności w turnieju ulegli drużynie z Woli Mieleckiej i zajęli ostatecznie 3 miejsce, a tylko dwa pierwsze były premiowane awansem. Niemniej występ naszych zawodników można uznać za udany, choć pozostał pewny niedosyt, gdyż drugie miejsce w turnieju było w naszym zasięgu.

Dwa dni wcześniej na basenie GOSiR-u w Pustkowie Osiedlu odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Również i w tych zawodach nasi zawodnicy zaznaczyli swoją obecność. Sztafety szkolne 6×50 m dziewcząt i chłopców zajęły kolejno 5 i 4 miejsca.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status