Złoci siatkarze

Dużym sukcesem zakończyły się zmagania naszych uczniów w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce chłopców. Zawody których byliśmy organizatorami toczyły się pod nasze dyktando, choć nie zabrakło w nich dramaturgii oraz zmieniających się nastrojów. Pewne zwycięstwo na rozpoczęcie turnieju nad drużyną z Niwisk (2:0), pozwoliło naszym uczniom uwierzyć w swoje umiejętności, dzięki czemu odnieśliśmy dwie kolejne wygrane z zespołami z Widełki (2:1) oraz Majdanu Królewskiego (2:0). Prawdziwy sportowy charakter chłopcy pokazali w meczu z gimnazjalistami z Widełki, gdzie po przegraniu pierwszego  seta oraz dużej stracie w drugim potrafili podnieść się na tyle, by zwycięsko na przewagi wyrównać stan meczu a w tie breaku już zdecydowanie przechylić wynik na swoją korzyść. Dzięki tym zwycięstwom zakończyliśmy turniej na pierwszym miejscu i będziemy reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status