Spotkanie przedświąteczne

Święta Bożego Narodzenia to święta szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć i tradycji. To magiczne chwile, czas  pięknych gestów życzliwości, miłości i pamięci, czas kiedy każdy z nas w szczególny sposób pragnie rodzinnego ciepła i zwykłej ludzkiej życzliwości …

W dniu dzisiejszym w takiej atmosferze odbyło się przedświąteczne spotkanie naszej szkolnej społeczności, które przygotował i poprowadził ks. Łukasz Mariuszyc. Świąteczne życzenia, wspólne kolędowanie i poświęcone opłatki przekazane przedstawicielom poszczególnych klas oddały wyjątkowy charakter tych szczególnie polskich świąt.

W imieniu własnym oraz Pana Dyrektora Józefa Babiarza składam najserdeczniejsze życzenia uczniom, rodzicom, koleżankom i kolegom nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Niech ten świąteczny, a zarazem niezwykły czas upłynie Wam wszystkim w atmosferze wyjątkowej radości i szczęścia wśród rodziny i przyjaciół, chociaż na chwilę da wytchnienie od trosk dnia codziennego. Niech niezapomniany nastrój świątecznego ciepła i spokoju zagości w Waszych domach i pozostanie na długi czas. Życzę również, aby nadchodzący Nowy Rok 2018 okazał się dla wszystkich szczodry i łaskawy, niech niesie Wam wyłącznie pomyślność i spełnienie najskrytszych marzeń!!!

KB

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status