Wycieczka do Warszawy

Głównymi punktami wycieczki był Sejm RP i Muzeum Powstania Warszawskiego. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się wejść do sali obrad w czasie posiedzenia Sejmu. Moim zdaniem wycieczka do Warszawy była bardzo ciekawym i miłym doświadczeniem. Podczas pobytu w stolicy mogliśmy oglądnąć wiele ważnych miejsc i zabytków w tym m.in. : ambasady wielu państw europejskich takich jak Litwy czy Szwecji, pałac belwederski, pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie odbyła się tegoroczna defilada wojskowa i wiele innych zabytków.Wróciliśmy do Cmolasu zmęczeni ale szczęśliwi.

Uczestnik wycieczki: Michał Lewandowski

W wycieczce uczestniczyli  uczniowie biorący udział w IX Sejmiku Uczniowskim organizowanym przez ZST w Kolbuszowej oraz w innych konkursach.Byli to:  Bartłomiej Babiarz, Julia Cyran  ,Michał Lewandowski, Krzysztof Magda i Kinga Serafin.Wycieczkę zorganizował Pan Zbigniew Chmielowiec ( poseł) wraz z dyrekcją ZST w Kolbuszowej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status