Sukcesy muzyczne naszych uczniów

Dnia 06.10 2017r. w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbył się VII Wojewódzki Przegląd Piosenki Turystycznej. Impreza ta była częścią IX Kolbuszowskiego Festiwalu Turystycznego, który miał miejsce w Kolbuszowej 6-7 października. W festiwalu piosenki  naszą szkołę reprezentowały solistki : Oliwia Urban i Natalia Pszeniczny ,uczennice kl.6b., oraz zespół wokalny w składzie: Oliwa Urban i Natalia Pszeniczny.
Dziewczęta zajęły następujące miejsca:
Kategoria soliści: II miejsce Oliwia Urban
Kategoria zespoły: III miejsce zespół wokalny

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status