Zwycięstwo gimnazjalistów w Weryni

W piątek 22.09.2017 r. został przeprowadzony konkurs powiatowy w ramach projektu – Ekonomia na wesoło Regionalnej Fundacji Rozwoju Serce. Do rywalizacji przystąpiło 12 trzyosobowych drużyn gimnazjalistów. Uczniowie brali udział w warsztatach a następnie uczestniczyli w Ekonomicznej grze terenowej Skarbiec. Podczas gry uczniowie mieli wykorzystać zdobytą wiedzę podczas warsztatów i zastosować ją w praktyce. Polegało to na rozwiązaniu łamigłówek i zagadek logicznych w terenie a następnie dane wprowadzić do komputera.Drużyna wykazała się refleksem i kreatywnością. W najkrótszym czasie wykonała zadania uzyskując największą sumę punktów. Na końcu uczniowie mieli do wykonania quiz podsumowujący w wersji komputerowej. Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze.
Zespół nasz zajął I miejsce a wystąpił w składzie: Natalia Rębisz, Paweł Wójcik, Hubert Wilk
W nagrodę otrzymali puchar, dyplom i nagrody. Wszyscy uczestnicy konkursu pojadą 6.09.2017r. do Warszawy. Odwiedzą między innymi Giełdę Papierów Wartościowych oraz Sejm i Senat RP.

Gratulujemy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status