“UMIEM PŁYWAĆ”

Uprzejmie informujemy iż od 1 lipca OWiR w Cmolasie realizuje PROJEKT POWSZECHNEJ NAUKI PŁYWANIA pod nazwą “UMIEM PŁYWAĆ” – dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach działania “Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”.
Projekt powszechnej nauki pływania “Umiem Pływać” jest adresowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w zajęciach sportowych, których głównym celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej oraz nabycie podstawowych umiejętności pływania. Na pływalni krytej w Cmolasie realizowane będą zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla wszystkich uczniów klas I-III z terenu Gminy Cmolas. W okresie wakacji letnich, tj. od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 przewidziane są zajęcia nauki pływania z instruktorami w wymiarze jednej godziny tygodniowo.

Wakacyjny plan zajęć lipiec-sierpień

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status