Mamy już wyniki eliminacji V Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2017!

W dniu dzisiejszym w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie odbyły się eliminacje V Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, którego organizatorem jest Zespół Szkół w Cmolasie. W przesłuchaniach wzięło udział 28 solistów w kategorii klas: “O-III” i “IV-VI”. Ze względu na liczbę zgłoszeń w eliminacjach nie musiały prezentować się zespoły w każdej z kategorii oraz soliści gimnazjalni. Liczba zgłoszeń w tych przypadkach nie przekroczyła bowiem zapisów regulaminowych. Uczestnicy w związku z tym awansowali od razu do finału, który odbędzie się 11 czerwca o godz. 14.00 w hali widowiskowo – sportowej OWiR-u w Cmolasie. W linku znajdziecie Państwo werdykt Jury w składzie: przewodnicząca p. Justyna Fedus, członek p. Urszula Dziuba i p. Aneta Hodór, eliminacji w kategorii solistów klas: “O-III” i “IV-VI”. Protokół eliminacji do V PFPDiM 2017

Gratulujemy nie tylko tym, którym udało dostać się do finału, ale wszystkim uczestnikom!!! Na finał Festiwalu już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu młodych talentów.

Organizator: ZS w Cmolasie

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status