Sukcesy naszych uczniów w powiatowych konkursach języka angielskiego

Tegoroczne powiatowe konkursy języka angielskiego, zorganizowane tradycyjnie przez Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej, zgromadziły spore grono uczestników z gimnazjów całego powiatu kolbuszowskiego. Nasi uczniowie wzięli udział zarówno w konkursie “Mistrz Języka Angielskiego” jak i w  konkursie wiedzy na temat Australii i Nowej Zelandii. W pierwszym z nich, bardzo silnie obsadzonym, reprezentanci naszej szkoły uzyskali niezłe wyniki, ale zajęli miejsca poza podium. Natomiast w drugim z konkursów II miejsce zajął Bartłomiej Babiarz (klasa 2b), a III miejsce Krzysztof Magda (klasa 2b). Brawo!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status