Awans tenisistów

Dzięki rozegraniu w ubiegłym tygodniu zawodów szkolnych w tenisie stołowym w których udział wzięło blisko 60 uczniów i uczennic gimnazjum, udało się  wyłonić najlepszych zawodników, którzy reprezentowali naszą szkołę na dalszych etapach rozgrywek. W dniu wczorajszym odbył się  turniej gminny, będący przepustką do zawodów powiatowych. Dzięki dobrej grze nasi reprezentanci w składzie: Michał Piekarczyk, Paweł Gradowski oraz rezerwowi; Jakub Jaskot oraz Marek Posłuszny bez problemów ograli swoich przeciwników z Trzęsówki i uzyskali awans do zawodów powiatowych.

Natomiast w dniu dzisiejszym byliśmy gospodarzami Powiatowej Gimnazjady w Tenisie Stołowym. W turnieju udział wzięła również drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Nowicka, Dominika Halat oraz Kinga Śpiewak, które zostały sklasyfikowane na trzecim miejscu. Chłopcy dzięki zwycięstwu w ostatnim meczu z drużyną z Kupna zajęli drugie miejsce w turnieju, jednocześnie uzyskując awans do zawodów rejonowych.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status