Drużynowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym w Kolbuszowej odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w kategoriach szkół podstawowych oraz gimnazjum. Rozgrywane po raz pierwszy w nowej formule zawody w których prowadzona była  klasyfikacja indywidualna jak też i drużynowa, zakończyły się doskonałymi rezultatami naszych zawodników. Zarówno zespoły dziewcząt, które zajęły pierwsze miejsce jak też i chłopcy ( 2 miejsce) zakwalifikowali się do zawodów rejonowych. Ponadto Regina Gul oraz Karolina Czachor  zajęły kolejno dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, natomiast Adrian Gul stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii chłopców. Na wyróżnienie zasługuje również pozasportowa postawa  dwóch naszych reprezentantek, tj.  Patrycji Ozgi oraz Barbary Guźdy, dla których ważniejsza okazała się chęć udzielenia pomocy od sportowej rywalizacji. Dziewczęta   przerwały swój bieg by pomóc koleżance z przeciwnej drużyny, która upadła i nie była w stanie o własnych siłach kontynuować zawodów. Był to zatem bardzo udany start naszych uczniów w ostatnich w tym roku kalendarzowym zawodach lekkoatletycznych.

W składzie reprezentacji byli: Czachor Karolina, Gul Regina, Guźda Barbara, Serafin Agata, Wrażeń Klaudia, Wrońska Żaneta, Ozga Patrycja oraz Augustyn Dominik, Blicharz Szymon, Gul Adrian, Kłos Michał, Nowak Kacper, Piekarczyk Michał, Posłuszny Marek, Posłuszny Szymon.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status