Zmagania lekkoatletów

Trzy dni po tym jak naszą szkołę  w zawodach lekkoatletycznych reprezentowały dziewczęta, do rywalizacji przystąpili chłopcy. W odbywających się w dniu wczorajszym w Kolbuszowej Indywidualnych  Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce również i oni uzyskali kilka bardzo dobrych wyników. Zdecydowanie najlepszy start zaliczył Adrian Gul (kl. 3b), który z bardzo dużą przewagą nad pozostałymi zawodnikami zakończył bieg na dystansie 1000m i bez problemu uzyskał awans do zawodów wojewódzkich. Ta sztuka udała się  również   starającemu się dotrzymać kroku Adrianowi, Michałowi Kłosowi (kl. 3a) który został sklasyfikowany na drugim miejscu w tym samym biegu. Trzecią osobą, która uzyskała nominację do zawodów wojewódzkich był niespodziewany zwycięzca rzutu oszczepem Dominik Augustyn (kl. 3b), który w ostatniej kolejce z wynikiem ponad 34 m ostatecznie pozbawił szans na równorzędną walkę pozostałych rywali. Wyżej wymieniona trójka uczniów będzie reprezentować naszą szkołę w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się  28 września na stadionie lekkoatletycznym CWKS „Resovia”.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status