Medalowa kumulacja

Ostatnie miesiące nauki obfitowały w wiele sukcesów sportowych, dzięki którym nasi uczniowie jeszcze w kwietniu klasyfikowani byli na 11 miejscu w stawce 473 szkół gimnazjalnych. Obecnie na koniec maja plasujemy się na miejscu 27 z 194 punktami uzyskanymi w sportowej walce. Ostateczne miejsce na pewno ulegnie zmianie, gdyż nie uwzględniono jeszcze wszystkich rozegranych zawodów, między innymi zawodów pływackich w których to uzyskaliśmy 24 pkt.

Na tak dobre miejsce w rankingu szkół nasi uczniowie w ostatnim czasie zapracowali uzyskując znakomite rezultaty w poniższych zawodach sportowych;
– 3 miejsce dziewcząt oraz chłopców w sztafetach 6x50m, podczas półfinału wojewódzkiego w  pływaniu,
– 1 miejsce oraz awans do finału wojewódzkiego w lidze lekkoatletycznej chłopców,
– 3 miejsce  w lidze lekkoatletycznej dziewcząt,
Należy również nadmienić o drużynie piłkarskiej, która zakwalifikowała się do 2 etapu turnieju  dla gimnazjalistów Coca Cola Cup oraz o chłopcach ze szkoły podstawowej, którzy w Ogólnopolskim Turnieju Szczypiorniak na Orlikach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zwyciężając w turnieju eliminacyjnym i uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego w którym zajęli 6 miejsce.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status