Siatkarze na podium

W dniu 8 marca gościliśmy zawodników biorących udział w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju udział wzięło 5 najlepszych zespołów, wyłonionych z wcześniej rozegranych eliminacji na etapie gminnym.

Oprócz reprezentacji naszej szkoły do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Widełki, Niwisk, Raniżowa i Majdanu Królewskiego. Rozgrywanie równolegle dwóch meczów na dwóch boiskach pozwoliło na sprawne  przeprowadzenie rozgrywek, w których każda z drużyn rozegrała po 4 spotkania.

O wyrównanym poziomie zawodów może świadczyć fakt, że trzy najlepsze drużyny miały dokładnie taki sam bilans zwycięstw do porażek (3:1), taki sam stosunek setów pomiędzy zainteresowanymi zespołami (2:2) i o kolejności decydował stosunek małych punktów. Ostatecznie nasza drużyna została sklasyfikowana na drugim miejscu tuż za zespołem z Widełki a przed drużyną z Majdanu Królewskiego. Gdyby nasi zawodnicy zdobyli w którymś z setów 4 punkty więcej klasyfikacja na dwóch pierwszych miejscach byłaby odwrotna, tak więc  byliśmy bardzo blisko zwycięstwa. Poniżej przedstawiam wyniki meczów rozegranych przez nasz zespół:
Cmolas – Niwiska 2:0
Cmolas – Majdan Królewski 2:0
Cmolas – Raniżów 2:0
Cmolas – Widełka 0:2

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status