Brązowy medal Karoliny

Nie od dziś nasi uczniowie z powodzeniem rywalizują w zawodach sportowych nawet na szczeblu wojewódzkim. Nie inaczej było i tym razem. Podczas Finału Wojewódzkiego w Indywidualnej Lekkoatletyce życiowym sukcesem mogła pochwalić się Karolina Czachor, która w biegu płotkarskim na dystansie 100 m uzyskała czas 18,71 s co dało jej 3 miejsce w stawce 11 najlepszych płotkarek województwa. Również bardzo udany start zaliczył Adrian Gul, który z czasem 2:56,84 s w biegu na dystansie 1000 m został wyróżniony dyplomem za zajęcie 5 miejsca. Na tym dobre starty naszych zawodników się nie skończyły, gdyż Konrad Dziuba w biegu eliminacyjnym na dystansie 100 m wygrał swoją serię startową i z czasem 12,40 s zakwalifikował się do ścisłego finału 8 najlepszych sprinterów. Niestety w samym finale kontuzja wyeliminowała naszego zawodnika z walki i ostatecznie został sklasyfikowany na 8 miejscu, co i tak należy uznać za bardzo duże osiągnięcie. Również dobry start zanotował Tomasz Maziarz w biegu na dystansie 300 m, który w swojej serii zajął 2 miejsce.