Spotkanie przedświąteczne

Święta Bożego Narodzenia to święta szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć i tradycji. To magiczne chwile, czas  pięknych gestów życzliwości, miłości i pamięci, czas kiedy każdy z nas w szczególny sposób pragnie rodzinnego ciepła i zwykłej ludzkiej życzliwości …

W dniu dzisiejszym w takiej atmosferze odbyło się przedświąteczne spotkanie naszej szkolnej społeczności, które przygotował i poprowadził ks. Łukasz Mariuszyc. Świąteczne życzenia, wspólne kolędowanie i poświęcone opłatki przekazane przedstawicielom poszczególnych klas oddały wyjątkowy charakter tych szczególnie polskich świąt.

W imieniu własnym oraz Pana Dyrektora Józefa Babiarza składam najserdeczniejsze życzenia uczniom, rodzicom, koleżankom i kolegom nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Niech ten świąteczny, a zarazem niezwykły czas upłynie Wam wszystkim w atmosferze wyjątkowej radości i szczęścia wśród rodziny i przyjaciół, chociaż na chwilę da wytchnienie od trosk dnia codziennego. Niech niezapomniany nastrój świątecznego ciepła i spokoju zagości w Waszych domach i pozostanie na długi czas. Życzę również, aby nadchodzący Nowy Rok 2018 okazał się dla wszystkich szczodry i łaskawy, niech niesie Wam wyłącznie pomyślność i spełnienie najskrytszych marzeń!!!

KB